This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Oleme uuendanud ettevõtte privaatsuspoliitikat. Sellega tutvumiseksklikkige siin.

Tõstke sissetulekut Herbalife’iga

Miks valida Herbalife?
Üks mees alustas visiooniga parandada teiste inimeste tervist ja majanduslikku heaolu. Alates aastast 1980 on Mark Hughes’i, Herbalife’i asutaja, visioon kasvanud ülemaailmselt lugupeetud kaubamärgiks ja rohkem kui 2,1 miljoni Distribuutori jaoks on saanud sellest eluviis.

Kui otsustate hakata Herbalife’i sõltumatuks Distribuutoriks, võite nautida alljärgnevaid eeliseid:

Helde kompensatsioonikava
Herbalife'i kompensatsioonikava on otsemüügi alal üks heldemaid. 73% jaemüügitulust makstakse ülemise tasandi sõltumatutele Distribuutoritele välja jae- ja hulgimüügikasumi, eripreemiate ja boonuste näol.

Väljakujunenud ja tõestatud meetod
Herbalife’i kompensatsioonikava on täitnud inimeste unistusi ja muutnud nende elusid juba aastaid ning jätkab seda ka edaspidi üle kogu maailma.

Muljetavaldav koolitus
Herbalife’i sõltumatu Distribuutorina saate osa suurepärasest koolitusest, tohutu hulga teiste Distribuutorite toetuse ja pidevat toetust ja abi suurepäraselt klienditeenindusmeeskonnalt.

Teadusel põhinevad tooted
Herbalife'i rahvusvahelise maine nurgakiviks on kvaliteetsete toitumistoodete sari. Sõltumatu Distribuutorina müüte te vitamiini- ja mineraalilisandeid, kaalureguleerimistooteid ja hooldusvahendeid, sealhulgas tooteid, mille on loonud maailmakuulsad teadlased. Inimesed armastavad Herbalife’i tooteid, kuna need töötavad.

Muutuste loomine
Teiste inimeste elude parandamine on Herbalife’i Distribuutoriks olemise juures tõenäoliselt kõige rahuldustpakkuvam aspekt. Te parandate oma sõprade, kogukonna ja inimeste heaolu üle kogu maailma. Te võite saada osaks Herbalife’i Distribuutorite võrgustikust, kes sõna otseses mõttes muudavad elusid.


Vastutust piirav klausel – Arutades ja võrreldes ärivõimalusi pange palun tähele, et äriskeemi tutvustaja või selles osaleja puhul on ebaseaduslik veenda kedagi sooritama makset, lubades talle soodustusi selle eest, kui ta veenab ka teisi skeemiga ühinema. Ärge laske end eksiteele viia väidetel, et suured sissetulekud on kergesti saavutatavad.


Keskmiste sissetulekute aruanne   

Hakake Herbalife’i sõltumatuks Distribuutoriks ja ise oma elu eest vastutama juba täna.


et-EE | 17.06.2018 18:25:26 | NAMP2HLASPX01